Wyślij wiadomość
Shanghai Lina Medical Device Technology Co., Ltd.
Shanghai Lina Medical Device Technology Co., Ltd. profil firmy
profil firmy
Dom >
Shanghai Lina Medical Device Technology Co., Ltd. profil firmy
O nas
Łączność
Łączność: Mrs. Lina
Faks:
Skontaktuj się teraz
Napisz do nas

Shanghai Lina Medical Device Technology Co., Ltd.

Shanghai Lina Medical Device Technology Co., Ltd.
Shanghai Lina Medical Device Technology Co., Ltd.
Shanghai Lina Medical Device Technology Co., Ltd.
Szczegóły firmy

Huizhu LInaMedical to zaawansowana technologicznie firma biofarmaceutyczna specjalizująca się w badaniach, rozwoju, produkcji i sprzedaży odczynników IVD i powiązanych instrumentów.

 

Większość członków naszego zespołu badawczo-rozwojowego ma ponad 8-letnie doświadczenie w opracowywaniu produktów POCT.Z powodzeniem zoptymalizowali już nasze produkty i wydajnie pracują nad projektami rozwoju nowych produktów.

Production equipment

 

Obecnie koncentrujemy się głównie na dwóch obszarach badań: zarządzaniu zdrowiem w chorobach przewlekłych i natychmiastowych odczynnikach diagnostycznych, są one szeroko stosowane w dziedzinie autotestu, biochemii klinicznej i immunologii. Główne produkty to:

• Monitory poziomu glukozy we krwi

• Miernik poziomu glukozy we krwi i kwasu moczowego

• Miernik hemoglobiny

• Miernik analizy lipidów we krwi (cholesterol całkowity, cholesterol lipoprotein o dużej gęstości, trójglicerydy)

• Analizator funkcji nerek (kreatynina, kwas moczowy, mocznik)

• Miernik suchej analizy biochemicznej (TC,HDL,TG,CR,UA,UR)

• Wykrywanie chorób zakaźnych (w tym produkty do wykrywania COVID-19)

• Narkotyki

• Płodność

• Marker nowotworowy

• Wykrywanie markera serca

 

Jako profesjonalny producent i usługodawca w branży IVD, „Huizhu” odgrywa ważną rolę w dziedzinie biochemii i immunologii zarówno do użytku domowego, jak i klinicznego.Huizhu”przeszła certyfikację systemu zarządzania jakością EN ISO 13485:2016.Odpowiednie produkty IVD uzyskały unijny certyfikat CE.

Huizhu”otrzymuje członkostwo na „białej liście” chińskiego Ministerstwa Handlu w zakresie eksportu produktów przeciwepidemicznych.Obecnie,Huizhu”Urządzenie do szybkiego testowania antygenu COVID-19 zostało zarejestrowane w wielu krajach, w tym w Niemczech, Francji, Włoszech, Szwajcarii, Słowacji, Czechach, Indonezji, Tajlandii, Malezji itp., i przeszło walidację kliniczną w krajowym laboratorium w Niemczech, Szwajcarii, Malezji, itp. Produkty wykazują dobre wyniki w zakresie czułości i swoistości w porównaniu z wiodącymi w branży produktami i zostały wyeksportowane do ponad 30 krajów i regionów.

Historia

Nasza historia

Shanghai Lina Medical Device Technology Co., Ltd. to zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo specjalizujące się w rozwoju i produkcji urządzeń medycznych.Kierując się koncepcją „poprawy wydajności lekarzy i tworzenia wartości dla pacjentów”, firma stworzyła bazę badawczo-rozwojową urządzeń medycznych, której podstawą jest cyfryzacja jamy ustnej, obsługując światowy rynek jamy ustnej wiodącymi na świecie innowacyjnymi produktami.

Nasz zespół

Siedziba firmy oraz centrum badawczo-rozwojowe znajdują się w Zhangjiang Science City w Szanghaju w Chinach, a centrum produkcyjne i operacyjne znajduje się w Ziyang High-tech Zone w Syczuanie, chińskiej „Dolinie Zęba”.Baza produkcyjna firmy przyjmuje pomieszczenia czyste o wysokim standardzie oraz surowe procedury produkcji i kontroli jakości, aby zapewnić stabilność, spójność i wytrzymałość produktów.